НАША ІСТОРІЯ

17 липня 2019 р. сесією Ніжинської міської ради ( рішення від 17.07.2019 р.  № 6-57/2019 2019 р. ) було створено заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №8 «Кручайлик» Ніжинської міської ради Чернігівської області. Розташований за адресою: м. Ніжин, вул. Воздвиженська, 185.

Приміщення має сучасну автономну систему каналізування (септик), сучасну припливно-витяжну вентиляцію та рекупіратори,  сушильні шафи для дитячого одягу.

19 жовтня 2020 р. відбулося офіційне відкриття дитячого садка.

У закладі згідно проектної потужності функціонує дві групи по 20 дітей у кожній:

•молодшо-середня для дітей віком від 3 до 4,5 років

•середньо-старша група для дітей від 4,5 до 6 років.

У березні 2020 р. задля відкриття дитячого садка розпочалася реконструкція приміщення колишньої Ніжинської ЗОШ І ст. №8  за програмою Президента України Володимира Зеленського «Велике будівництво».  Був замінений дах, утеплені стіни та горище, змонтована нова система опалення, енергопостачання та водовідведення, встановлена пожежна сигналізація та система блискавкозахисту.

Заклад очолила директор Ірина Ухо.

Вихователі: Тетяна Далека, Юлія Пономаренко, Катерина Кіндєєва.

Помічники вихователя: Тетяна Яроцька, Світлана Чумак.