Батьківська плата за харчування нараховується окремо за кожен місяць

відповідно до витрат на продукти харчування

Вартість харчування в ЗДО №8 «Кручайлик» 2023-2024 р.р.

місяць

молодша група

старша група

червень

липень

серпень

вересень

жовтень

листопад

грудень

січень

лютий

березень

квітень

травень

Вартість харчування в ЗДО м. Ніжина

.Відповідно до наказу Управління освіти Ніжинської міської ради від 07.02.2024 р. №24 "Про організацію безоплатного харчування дітей у закладх дошкільної освіти (дошкільних структурних підрозділах) за кошти територіальної громади" батьки сплачуть 60 % від віртості харчування дитини за день.

1. Звільнити від плати за харчування дітей, батьки яких мають пільги, передбачені законодавством України:

1. дітей-сиріт;
    2. дітей, позбавлених батьківського піклування;
    3. дітей з інвалідністю;
    4. дітей з особливими освітніми потребами, які відвідують спеціальні та інклюзивні групи;
    5. дітей із сімей, які отримують допомогу відповідно до Закону України «Про державну соціальну допомогу малозабезпеченим сім’ям»;
    6. дітей, евакуйованих із зони відчуження і тих, що проживали у зоні безумовного (обов’язкового) відселення з моменту аварії до прийняття постанови про відселення, відповідно до Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи»;
    7. дітей з числа внутрішньо переміщених осіб;
    8. дітей, які отримали статус дитини, яка постраждала внаслідок воєнних дій та збройних конфл
      1. дітей з числа осіб, визначених у статті 10 Закону України «Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту».
      2. Забезпечити безоплатним харчуванням за рахунок коштів бюджету Ніжинської територіальної громади:

1. дітей з багатодітних сімей (троє і більше дітей віком до 18 років);
        2. дітей, батьки яких є учасниками бойових дій (антитерористичної операції (АТО), операції об’єднаних сил (ООС), повномасштабного вторгнення росії на територію України);
        3. дітей, батьки яких беруть участь у заходах, необхідних для забезпечення оборони України, захисту безпеки населення та інтересів держави у зв’язку з військовою агресією російської федерації проти України.

.