Візитівка ЗДО

Повна назва

Заклад дошкільної освіти (дитячий садок) №8 «Кручайлик» Ніжинської міської ради Чернігівської області

Коротка назва

ЗДО №8 «Кручайлик»

вул. Воздвиженська, 185, м. Ніжин , Чернігівська область

zdo8-nizhyn@ukr.net

Веб-сайт

zdo8.uo.gov.ua

Ухо Ірина Степанівна

Форма власності

комунальна

Рік відкриття

Проектна потужність

40 місць

Кількість  груп

дві:

• молодшо-середня група для дітей віком від 3 до 4,5 років  -  1 група

• середньо-старша група для дітей віком від 4,5 до 6 років  - 1 група

Кількість дітей

Кадрове забезпечення

всього працівників – 15

із них: педагогів – 5;

обслуговуючий персонал – 10.

Мова навчання

українська

Режим роботи

10,5 год

Освітня програма

Програма розвитку дитини дошкільного віку "Українське дошкілля" (автори кол. Білан О.І, Возна Л.М., Максименко О.Л. та інші)

Напрям роботи

фізкультурно-оздоровчий

Пріорітетні завдання

1.Продовжити роботу по створенню і підтримці гнучкого, інноваційного освітнього середовища, яке забезпечить необхідні умови, засоби і технології  для набуття дітьми компетентностей, необхідних для подальшого життя.

2.Впровадження сучасних методів та інноваційних технологій у взаємодії з родинами вихованців, з метою забезпечення запитів батьків, надання допомоги у вихованні і розвитку дітей.

3.Спрямувати діяльність колективу на актуалізацію основних завдань щодо збереження і зміцнення здоров'я  дошкільників,  формування у дітей ціннісного ставлення до свого здоров’я.

Загальна площа території дошкільного закладу 2 га. Територія та його будівля відповідають санітарним нормам. Облаштована нова огорожа по всьому периметру. Кожна группа має окремий майданчик із зеленими насадженнями, на якому встановлені павільйони, пісочниці, ігрові комплекси, гойдалки. На території естетично оформлені квітники, висаджено фруктові та декоративні дерева і кущі, покладене нове асфальтоване покриття, тротуарні доріжки. Для виконання завдань розумового, екологічного та трудового розвитку дошкільнят розпочато облаштування дитячих городніх ділянок.

Педагоги та персонал мають можливість користуватися сучасними технічними засобами навчання: ноутбуками з підключенням до інтернет мережі Wi-Fi, проектором, магнітофонами,  принтерами, сканером, телевізором, ламінатором, акустичною системою, портативними колонками.

Будівля знаходиться у відмінному стані після капітальної реконструкції, в результаті якої повністю замінений дах, утеплені стіни та горище, змонтована нова система опалення, енергопостачання та водовідведення. Приміщення має сучасну автономну систему каналізування (септик), сучасну припливно-витяжну вентиляцію та рекупіратори, сушильні шафи для дитячого одягу. Гарячою проточною водою заклад забезпечений від електроводонагрівачів, що розміщені у приміщеннях групових осередків, кімнаті для миття та зберігання посуду, на харчоблоці. Опалення здійснюється від індивідуальної газової котельні.

У закладі дошкільної освіти встановлені сучасна пожежна сигналізація та система блискавкозахисту; горище оброблено протипожежними засобами, у наявності достатня кількість вогнегасників.

Заклад розрахований на 2 групи, кожна з яких має окремі групові приміщення та входи. До складу групового осередку входять: роздягальня, ігрова кімната, спальня, умивальник, туалет, душова кімната.