Педагогічні ради в ЗДО №8 «Кручайлик» 2023/2024 н.р.

Дата проведення

Пріоритетні завдання на 2023/2024 н.р. під час воєнного стану

1. Розвиток життєвої компетентності особистості в умовах освітніх трансформацій воєнного стану та в контексті з Листом МОНУ від 21.08.2023 р. № 1/8504-22 «Методичні рекомендації про окремі питання діяльності ЗДО у 2023/2024 н.р.»
  2. Про організацію освітнього процесу в ЗДО №8 «Кручайлик» на 2023\2024 н.р. в умовах дії правового режиму воєнного стану.
  3. Обговорення та погодження плану роботи на 2023/2024 н.р.
  4. Про затвердження  освітньої  програми ЗДО №8  на 2023/2024 н.р.
  5. Про підсумки літнього відпочинку та оздоровлення дітей у дошкільному закладі  в умовах воєнного стану.
  6. Про затвердження робочого навчального плану, розпорядку організації навчально-пізнавальної діяльності, розпорядку організації життєдіяльності дітей на н.р., вимог до написання календарного та перспективного планування.
  7. Аналіз підготовки груп до нового навчального року

20.08.2023

Національно-патріотичне виховання дошкільників

в контексті сучасних викликів

1. Стан роботи з національно-патріотичного виховання у ЗДО (за результатами тематичного контролю).
  2. Теоретична частина: суть, принципи, завдання, напрями та форми національно-патріотичного виховання в сучасному українському закладі дошкільної освіти» (презентація)
  3. Практична діяльність щодо реалізації завдань національно-патріотичного виховання в освітньому процесі ЗДО:
  • Вплив природи рідного краю на виховання патріотичних почуттів дошкільників
  • Українські звичаї та обряди як засіб формування в дітей відчуття приналежності до своєї країни
  • Виховання духовної культури дошкільників засобом створення музейного простору
  • Формування національної свідомості, патріотизму у дітей дошкільного віку засобами художнього слова
  • Формування патріотичних почуттів дошкільників шляхом залучення їх до музично-театральної діяльності

4. Визнання результатів підвищення кваліфікації

педагогічних працівників та документів про проходження підвищення кваліфікації за 2023 рік.

Юлія Козінцева,

вихователь Людмила Куль

Лілія Щербак вихователь  Тетяна Далека

вихователь Наталія Коломійченко

музичний керівник

Анна Бойко

Ірина Ухо

Освітні технології екологічного виховання дітей в закладі дошкільної освіти

1. Теоретична частина: екологічна свідомість та культура як складова гармонійного розвитку, формування цілісної картини світу та життєвої компетентності здобувача освіти.
  2. Стан роботи педагогічного колективу щодо ознайомлення дітей дошкільного віку з довкіллям та природою, основами екології (довідка за результатами тематичного вивчення)
  3. Практична діяльність:
  • Форми та методи роботи з екологічного виховання дітей дошкільного віку
  • Ігрові технології в екологічному вихованні дошкільнят
  • Використання проектного методу в екологічному вихованні дітей старшого дошкільного віку
  • Музичні та театралізовані ігри в екологічному вихованні дошкільнят
  • Екологічна стежка як інноваційний вид освітніх технологій екологічного виховання
  • Виховання екологічної культури дошкільників засобами  ТРВЗ

4. Про організацію роботи з охорони життя і здоровя дітей та попередження дитячого травматизму у весняний період.

Лілія Щербак

Юлія Козінцева

Ю.Пономаренко

вихователь  Тетяна Далека

музкерівник

Анна Бойко

вихователь Людмила Куль

вихователь Н.Коломійченко

Ірина Ухо

«Якісна дошкільна освіта – сьогодні  й завтра» (підсумкова)

1. Результати виконання рішень попереднього засідання педради.
  2. Про результати моніторингу старших  дошкільників щодо формування  їх життєвої компетентності  як складової формування шкільної зрілості майбутнього школяра.
  3. Про  підсумки роботи педагогічного колективу  за пріоритетним напрямком діяльності.
  4. Про результати роботи педколективу щодо реалізації варіативної частини БКДО.
  5. Обговорення та затвердження плану роботи ЗДО на літній період 2024 року.
  6. Самоаналіз  роботи закладу за навчальний рік.